Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

F.U.H. PKEXPERT  Usługi Komputerowe i Ubezpieczenia

Get Adobe Flash player

Google Plus

Licznik Odwiedzin

055678
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All
93
153
421
54736
1954
2858
55678

IP: 54.80.185.137

Ubezpieczenia

Ubezpiecz swój samochód a otrzymasz zniżkę -10% na dowolną usługę komputerową

 

Samochodu:

OC, AC, NNW, Assinstance, Zielona Karta

OC - obowiązkowe ubezpieczenie samochodu

AC- Autocasco to ubezpieczenie samochodu dzięki któremu możemy dostać odszkodowanie w przypadku kradzieży samochodu lub uszkodzenia z naszej winy.

NNW- zabezpiecza nas i umożliwia pokrycie kosztów leczenia kierującego i osób podróżujących naszym pojazdem, które uczestniczyły w wypadku i zostały poszkodowane.

Asisstance - W zależności od wybranego wariantu polisa assistance może zadziałać w razie: wypadku, awarii, innych zdarzeń losowych, kradzieży. W zależności od wybranego wariantu zapewnia: holowanie samochodu, samochód zastępczy, hotel dla kierowcy i pasażerów, naprawa samochodu na miejscu, dowóz paliwa (koszty zakupu paliwa pokrywa ubezpieczony)

Zielona karta -  jest dokumentem zawarcia polisy ubezpieczeniowej, który dotyczy odpowiedzialności cywilnej posiadacza lub kierowcy pojazdu za szkody wyrządzone osobom trzecim, które powstały w wyniku ruchu danego pojazdu poza granicami Polski w krajach należących do tzw. systemu Zielonej Karty.

Kraje do których potrzebna jest zielona karta: Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Iran, Izrael, Macedonia, Maroko, Mołdawia, Rosja, Serbia, Czarnogóra, Tunezja, Turcja, Ukraina.

 

Mienia:

Mieszkanie, Dom

Ubezpieczając mieszkanie zawsze masz spokojną głowę, bo nie musisz sam ponosić kosztów naprawy szkód i samemu jej likwidować tylko zlecić firmie tym się zajmującej.

Warto ubezpieczyć swoje mieszkanie od zalania osób trzecich. Bardzo często zdarza się niekoniecznie z naszej winy a winy osób mieszkających nad nami i podczas naszej nieobecności. W takim momencie jesteśmy narażeni na ogromne koszty pokrycia szkody. W przypadku domów może zdarzyć się sytuacja, że osoba która będzie przechodzić koło naszego domu pośliźnie się to jako właściciele my jesteśmy za to odpowiedzialni. Odszkodowanie za to zdarzenie może zostać pokryte z naszego ubezpieczenia OC. Ubezpieczeniem można objąć również nasze wyposażenie mieszkania od ognia i innych zdarzeń losowych oraz od kradzieży. 

 Podróż -  w ubezpieczeniu na podróż ubezpieczysz: koszty leczenia, koszty transportu i repatriacji, następstwa nieszczęśliwych wypadków, koszty udzielenia natychmiastowej pomocy "assistance", koszty pobytu osoby towarzyszącej, koszty ratownictwa, odpowiedzialność cywilna, bagaż, koszty opóźnienia dostarczenia bagażu, koszty przerwania podróży, koszty pobytu osoby wezwanej do towarzyszenia, sprzęt narciarski.

Współpracujemy:

najlepsze ubezpieczenie oc lublinszukasz dobrego ubezpieczenia oc ?dobre ubezpieczenie samochodusamochod ubezpieczenie ocubezpieczenie samochodu oc lublindobre ubezpieczenie oc lublin

dobre ubezpieczenie samochodu lublinubezpieczenie samchodu lublinubezpieczenie samochodu lublin wartaubezpieczenia oc gothaer lublin