• sob.. wrz 30th, 2023

Trening, trening gdzie się da

ByRedaktor pkexpert.pl

lip 20, 2019

Aktywność fizyczna to zjawisko pożądane. Niestety, nie zawsze mamy na to czas. Wprawdzie salony fitness pękają w szwach, ale nie każdy ma czas, aby je odwiedzać. Choć warto wziąć tutaj pod uwagę fakt, że salony te oferują elastyczne godziny. No, ale czasem możemy być w tygodniu naprawdę zabiegani.
Ale na szczęście trenować można również na wiele innych sposobów. Warto zacząć od prostej zasady, żeby zamiast windy korzystać ze schodów. To już jest pewien wysiłek fizyczny, jednostajny. W wolnych chwilach możemy sobie zrobić spacer wokół miejsca, w którym mieszkamy. Oczywiście jeśli warunki na to pozwalają. Możemy również pójść do pobliskiego parku i wykonać wiele ciekawych ćwiczeń, pobiegać, porobić skłony.
Jeżeli naprawdę nie mamy gdzie i kiedy to możemy ćwiczyć w domu. Możemy zakupić sobie hantle, sztangę lub inne przedmioty i nimi ćwiczyć regularnie. A jeżeli nie mamy ich to możemy ćwiczyć brzuszki, pompki, skłony, przysiady oraz wykonywać wiele innych ćwiczeń. Możemy zawiesić sobie drążek i się na nim podciągać.